0
سوالات متداول
ارائه بهترین و عالیترین محصولات و کالاها و امکان برخورداری از معتبرترین برندها و محصولات دیجیتال و همچنین جواهرات لاکچری و خدمات وام، تسهیلات و مساعده، به صورت اقساطی و نقدی در اسرع وقت برای تمامی هموطنان در کلیه نقاط ایران به ویژه استان خوزستان و شهر اهواز .
در حال حاضر همگان می توانند برای درخواست وام ، مساعده و همچنین خرید کالا اقدام نمایند ، البته اشخاصی که جزو پرسنل ادارات، سازمانها و ارگان هایی که به صورت رسمی ، قراردادی با ایران اقساط تنظیم کرده اند، نباشند برای دریافت وام ، مساعده و خرید کالا ، چک معتبر و یا سفته با امضای ضامن معتبر ارائه خواهند داد و به سادگی خرید خود را انجام داده و همزمان محصول را درب منزل تحویل خواهند گرفت.
پس از انجام مراحل ثبت نام و تکمیل مدارک و همچنین معرفی نامه از اداره مربوطه اقساط طی 13 ماه و با توجه به توافق نامه انجام شده فی مابین وب سایت ایران اقساط و سازمان طرف قرارداد از حساب حقوق مشتری کسر و به حساب وب سایت ایران اقساط پرداخت می گردد .
در حال حاضر ایران اقساط با ادارات، سازمان‌ها و ارگان‌های مختلفی قراداد همکاری خود را اجرایی کرده است و به مرور به سازمان‌های طرف قرارداد ایران اقساط افزوده می‌شود. تمامی ادارات و سازمان‌ها در صورت تمایل می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت ایران اقساط به آدرس www.IranAghsat.com و یا محل شرکت، جهت عقد قراداد اقدام نمایند.
امکان خرید به صورت تمام قسط و پرداخت آن به طریقه ی اقساط بلند مدت بدون مراجعه حضوری، بی نیاز از طی کردن روال اداری، و اگر جزو پرسنل ادارات، سازمان ها و ارگان هایی که به صورت رسمی، قراردادی با ایران اقساط تنظیم کرده ا ند باشید، نیازی به ارائه چک و سفته نمی باشد و بدون ضامن، تحویل درب منزل، مرجوع کردن کالا در صورت تمایل، ضمانت اصالت کالا، شرکت در بزرگترین قرعه کشی آنلاین، پرداخت وام، تسهیلات و مساعده.
در حال حاضر تمام کسانی که از وبسایت ایران اقساط حداقل مبلغ 99 هزارتومان خرید کرده باشند امکان درخواست مساعده به مبلغ 700 هزارتومان با بازپرداخت تا 7 ماهه را دارند.
برای دریافت وام 3 میلیون تومانی با امکان تعیین بازپرداخت تا 13 قسط، کاربرانی که حداقل 399 هزارتومان از سایت ایران اقساط خرید کرده باشند می‌توانند درخواست خود را ثبت تا وام به آنها تعلق گیرد
1 . کپی کارت ملی 2 . کپی کارت پرسنلی 3 . فیش حقوقی 4 . معرفی نامه از سازمان و اداره مربوطه
1 . کپی کارت ملی 2 . کپی کارت پرسنلی 3 . فیش حقوقی 4 . چک و یا سفته معتبر
1 . کپی کارت ملی 2 . کپی جواز کسب 3 . چک و یا سفته معتبر
در حال حاضر تمام کسانی که از وب سایت ایران اقساط حداقل مبلغ 99هزارتومان خرید کرده باشند. با ثبت درخواست مساعده و خرید کالا، امکان دریافت مساعده به مبلغ 700هزار تومان با بازپرداخت تا 7 ماهه را دارا می باشند.
هم اکنون تمام کسانی که از وب سایت ایران اقساط مبلغ 399هزارتومان خرید کرده باشند. با ثبت درخواست تسهیلات و خرید کالا، امکان دریافت وام 3 میلیون تومانی با بازپرداخت تا 13ماهه را دارا می باشند.