0
تسهیلات کمک هزینه خرید کالا 3 میلیون تومانی

وام تسهیلات۳میلیون تومان

ایران اقساط مجموعه‌ فروشگاه‌های فیزیکی و مجازی را برای ارائه خدمات اقساطی به هموطنان در نظر گرفته است تا با هر بودجه ماهانه‌ای که دارند بتواند از محصولات و خدمات این شرکت بهره گیرند. ایران اقساط متشکل از مجموعه فروشگاه‌های حوزه دیجیتال و گالری‌های طلا و جواهرات است که خدمات ویژه و متفاوت خود را به صورت حضوری و آنلاین به پرسنل سازمان‌های طرف قرارداد  و مشتریان قدیمی خود ارائه می‌دهد.

فروشگاه اینترنتی ایران اقساط(مجموعه فروشگاه های سزار) برای رفع نیاز مالی احتمالی مشتریان ،پرداخت وام کمک هزینه خرید کالا را برای آنها در نظر داشته است.
در صورتی‌که مجموعه پرداخت‌های مشتریان به ایران اقساط (به صورت خرید نقدی یا پرداخت اقساط) به مبلغ ۳۹۹هزارتومان برسد می‌توانند ازتسهیلات۳میلیون تومانی با بازپرداخت حداکثر ۱۳ ماهه بهره‌مند شوند. بدین صورت که یا اول خرید ۳۹۹هزارتومان را از طریق وب سایت ایران اقساط انجام میدهند و بعد مبلغ ۳میلیون تومان به حسابشان واریز می‌شود یا اینکه ابتدا مبلغ تسهیلات را درخواست کرده و درصورتی با درخواست ایشان موافقت خواهد شد و می‌تواند آن را دریافت کنندکه درخواست خریدی به مبلغ ۳۹۹ هزارتومان داشته باشندو مشتریان حتی میتوانند مبلغ سفارش خرید خود را از محل تسهیلات دریافتی ازوب سایت ایران اقساط  پرداخت نمایند

در صورت نیاز به دریافت وام تسهیلات می‌توانید از طریق لینک زیر تقاضای خود را ثبت کنید.

درخواست تسهیلات 3 میلیونی